— KONTAKT —

Jako v čakárnách u lékaře !

Přijdete, případně se zapíšete do pořadníku a čekáte než na vás přijde řada. Sezení trvá 10 - 20 minut. Žádné rezervace. Na léčení se neobjednává. Ještě jednou - neobjednává !

Termíny budou pevně stanoveny a mimo termín neposkytuji léčení ! Pokud příjdete  na léčitelskou poradnu, tak poskytuji léčitelsví, nikoliv - věštění - na to se budete muset objednat zvlášť.

Za žádných okolní neposkytuji konzultace na dálku nebo po telefonu !

Na těchto stránkách se vždy s předstihem zobrazí termín s časem, kdy budu pracovat. Nejsme bohužel schopný zde vypsat nějaký konkrétní časový rozvrh (třeba každý pátek). Bohužel. Snažím se to změnit, budete muset počkat.

Není v mých silách zvedat denně desítky telefonů a řešit otázku kdy, za kolik a co. A hlavně, pokud léčím, telefon nezvedám. Všechny termíny a adresa jsou zde vypsány.

Objednávky

Na léčení se neobjednává ! ale na karty a jiné služby je to nevyhnutelné se objednat ! na telefonu jsem dostupný od 10 do 18 hodin jenom ve všední dny !


Daniel Čablík

Ratiboř u Vsetína 51, 756 21

TELEFONICKÝ NEBO E-MAIL KONTAKT

- i když někteří máte mé telefonní číslo nebo mail - prosím - ohledně poradny neposkytuji žádné informace. Sledujte prosím tento web - až bude vypsán termín - příjďte a ptejte se mě na své zdraví nebo případně na mé služby.

Děkuji za pochopení !