— Léčitelství —

V dnešní krásné době se lidé odnaučili přemýšlet a kriticky myslet. Prosím - pokud chcete využít mých služeb - zatněte obvody :-)


Co to vlastně léčitelství "je" nejde, až tak přesně specifikovat a vysvětlit.

Léčitelství je jiným názvem jakákoliv forma alternativní medicíny, které se odlišuje od klasické, moderní, empiricky a vědecky osvědčené medicíny a v sobě zahrnuje všechny možné formy - homeopatii, fytoterapii, regresní terapie všeho druhu, reflexní terapii, eft, tradiční čínskou medicínu, ayurvédu, reiki atd.

Jak je to u mě?

Od narození vnímám a cítím energie. Vidím auru a mám vhledy do problémů a věcí. to používám hlavně při placené službě - věštění https://www.kartardaniel.cz

Při léčitelství, jaké používám já, pracuji pouze s energií, intuicí a vhledy. Pracuji na více úrovních, fyzické, emocionální, duchovní a mentální stránce člověka. Pomocí pomůcek (kyvadlo, virgule, prožiny atd.), většinou mi stačí přejet rukou nebo jasnozřivým pohledem, diagnostikuji prolém a případně příčinu a pomocí naladění se na Boha pak problém, většinou nejen následek ale i příčinu, odstranit. Zacelit energetické díry v auře a čakrách, svést energii zpět do svého řečiště, uklidnit a odvést přebytečnou energii a tím i ulevit fyzicky.

Zároveň někdy nestačí jen energetické ošetření a doporučuji další věci - jako jsou masáže, fyzioterapeuti, bylinky atd. to už neposkytuji, ale může když tak někoho doporučit.

Já pracuji jen s energií.

Podle vyhlášky EK 1924/2006 a dalším jiným vynálezy z dílny farmaceutické lobby nesmím a neposkytuji informace na co byliny jsou, ale doporučit můžu !

Co všechno jsem schopný řešit?

V podstatě všechno - alergie, imunologické problémy, bolesti všeho druhu, epilepsii atd.

Co nedělám?

Nedělám zázraky. Mých rukou byla vložena jistá "moc" ale jsou věci, kdy jsem bezmocný a nemohu vše vyřešit, spravit a narovnat. Moc, ale né všemocnost !

Má péče nenahrazuje lékařskou péči. Co řekne lékař je svaté, pokud dá léčbu, návrh na operaci - tak o tom zda máte nebo ne, já se nevyjadřuji a nekomentuji ! a zároveň - pokud mát problémy, tak to že jste byli u mě nebo u jiného léčitele nelze brát jako výmluvu, proč k lékaři už nechodit !

A ještě ...

  • Nepřijímám a nepracuji s klienty pod vlivem drog, alkoholu a antidepresiv
  • Neléčím žádné psychické problémy (schizofrenie a podobně) Příklad za všechno - léčím se už 10 let s maniodepresí - ale vy jste nic nepsal o maniodepresích, jenom o schizorfrenii ? - co to na mě prosím někteří zkoušíte?
  • Neléčím závislosti, maximálně rozpouštím příčinu problému
  • Nepřijímám klienty, kteří vědomě dělají černou magií - Maruško, fakt si nemyslíš, že nevím co jsi dělala a proč se ti to teď vrací ! Odstraním z tebe č.m. a ty příjdeš za 14 dní znovu ještě v horším stavu - co asi? odstraním z tebe to co jsi poslala, odstraním z tebe to, co na tebe jiní poslali, nabijitě energií, zpravím tě - a ty v plné síle pokračuješ dál ! a nejlepší pecka je ta, že v ordinace se ještě mineš se svými oběťmi. no nádhera !
  • a zásadně ty, kteří mají problémy s chováním


Rozumná rada:

Máte-li nějaký problém - třeba: angína, chřipka, nachlazení nebo nějaký jiný ...infekční... problém, který se lehce šíří, tak si uvědomte, že budete v čekárně plné lidí, které můžete nakazit a je dobré napřed to "vyležet" a pak dojít nebo, zda-li se to nedá řešit, tak se třeba ozvat o něco dříve, případně bych vás vzal s předstihem.

A ještě jedna perlička - pokud si třeba zlomíte nohu či jiný problém vyžadující okamžité lékařskou pomoc. Využijte ji, nečekejte na mě než vás vezmu ! Okamžitě lékaře ! Stejně bych vás k němu vyhnal!

Děcka - trochu rozumu.Víte o tom, že EU chtěla dát na pytle s cementem, sádrou, vápnem a dalším stavebním materiálem napís - NEJEDLÉ? už jsme jak v USA - na mikrovlnce není napsáno - nevhodné pro sušení živých zvířat, tak paní tam sušila kočku a nestačila se divit...