Kdo jsem ?

— Daniel Čablík —


Narodil jsem se 13. ledna 1988

Mám za sebou základní vzdělání, úplné střední vzdělání s maturitou v oboru Stavební materiály a zkušebnictví na SPŠ stavební Hranice a od roku 2007 se aktivně věnuji práci s lidmi v alternativní medicíně a duchovním rozboji. V roce 2010 jsem studoval na filozofické fakultě obor religionistika (obecné náboženství včetně křesťanství a buddhismu).

V roce 2008 jsem začal oficiálně na živnost pracovat jako masér a zároveň jsem poskytoval několik služeb alternativním směrem, jako je léčitelství a věštění.

Od tohoto roku jsem začal pracovat v oboru věštění, které mě živí do současnosti. Masáže a léčitelství jsem značně omezil.

V roce 2015 jsem se začal vracet k alternativním léčebným metodám. Mám za sebou roční školu základů tradiční čínské medicíny, kurzy baňkování, masáží, ayurvédy, iridologie, fytoterapie a dalších.

V roce 2017 jsem se "probudil" a rozhodl se nazpět věnovat léčitelství.

Léčitelství a já

To, že jsem trochu jiný, jsem viděl už jako dítě, například jsem nemohl spát s rukama u hlavy, protože bych se nevyspal. Z rukou jsem cítil tekoucí energii a dokázal jsem s ní ze sebe i z druhých stáhnout třeba bolest nebo si zmírnit horečku. Když mi bylo 17 let, otevřelo se mi mimosmyslové vnímání a našel jsem i svou duchovní průvodkyni, která mě - spíše směřovala - duchovní cestou a rozvojem. Začal jsem dělat masáže a zároveň se dostal ke kartám a věštění. Věštění je má oficiální práce za kterou si účtuji peníze. Léčitelství, které jsem u sebe ještě neměl plně pod kontrolou, jsem pověsil na hřebíček a věnoval se seberozvoji. V roce 2015 mě "to" navedlo na studium tradiční čínské medicíny, qi kongu, fytoterapie, několika druhy regresních terapií a dalších alternativních metod.

V roce 2017 jsem dostal vnitřní popud - pomáhej, léč. Je už čas a já se do toho dal.

Dřívější problémy - třeba kdy energie nešla od Boha, ale ze mě a já byl vyčerpaný, se vyřešily a já čerpám čistě jen od Otce.

Rozhodnutí poskytovat tuto službu zdarma bylo mé vnitřní. Je to spojeno s mou vnitřní filozofií a vírou. Jsou léčitelé, kteří si za tuto službu účtují peníze. Ale to je už jejich věc. Viz jiný článek